Prijava na zaručnički tečaj

Molimo da ispunite niže tražene podatke. Nakon što popunite sve rubrike, kliknite na ZAVRŠI PRIJAVU nakon čega ćete biti obaviješteni da ste se uspješno prijavili na traženi zaručnički tečaj te će vam potvrda biti poslana i na vašu email adresu. Vaša prijava će vas čekati na zaručničkom tečaju.

Polja označena sa * su obavezna.

Popunjava zaručnik

Popunjava zaručnica

Upišite župu vjenčanja i planirani datum vjenčanja

Odaberite zaručnički tečaj prema području, župi te terminu koji Vam odgovara.

Ukoliko imate bilo kakvu napomenu ili pitanje isto možete upisati u polje napomena.

Ovime dajem privolu da se moji osobni podaci prikupljaju i obrađuju u skladu i na način kako slijedi:Zagrebačka nadbiskupija obrađuje osobne podatke isključivo uz privolu ispitanika i u isključivu svrhu provođenja zaručničkih tečajeva kao pripreme za sklapanje kanonskoga vjenčanja; Zagrebačka nadbiskupija može prikupljene e-mail adrese ispitanika koristiti također i u svrhu slanja ispitanicima dodatnih informacija i obavijesti o aktivnostima i događanjima u organizaciji Zagrebačke nadbiskupije, a namijenjenih bračnim parovima. Obrada osobnih podataka se sastoji od prikupljanja, organiziranja, spremanja, uvida i korištenja osobnih podataka; Osobni podaci se neće davati na uvid i korištenje trećim osobama te ispitanici imaju pravo u svako doba odustati od dane privole i zatražiti prestanak daljnje obrade, osim ako se radi o obradi podataka u statističke svrhe kada osobni podatci više ne omogućuju identifikaciju osobe na koju se odnose.