NIZ ZANIMLJIVIH TRIBINA ZA OBITELJI U BRESTJU

Župna zajednica obitelji u Brestju ovaj tjedan započinje novi ciklus mjesečnih susreta, na koji pozivaju i ostale zainteresirane obitelji iz drugih župa.
Naglasak ovih susreta je priprema za drugi nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji koji će se održati 19. travnja 2015. na Trsatu.
Teme susreta su povezane s Papinom pobudnicom »Radost evanđelja«.

Raspored susreta:
4. prosinca 2014. - gost: s. Ozana Krajačić (Kćeri Božje Ljubavi), vicepostulatorica u kauzi Drinskih mučenica iz Zagreba
2. siječnja 2015. - gost: fra Marinko Pejić, profesor na Franjevačkoj teologiji u Sarajevu
6. veljače 2015. - gost: Nikola Kuzmičić, vjeroučitelj u Gornjogradskoj gimnaziji 'Tituš Brezovački'
21. ožujka 2015. - gost: p. Ivan Ike Mandurić SJ, duhovnik SKAC-a u Zagrebu (duhovna obnova za obitelji i bračne parove)

Svaki susret započinje sv. Misom u 18.30 sati, slijedi Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom u 19 sati, a tribina započinje u 19.30 sati.
Za vrijeme susreta bit će mogućnost za ispovijed. Organizirano je i čuvanje djece.